חדשות

[לידיעה המלאה]
 
מסננים למערכות תת כיוריות
מסנן בלוק פחם 0.5 מיקרון- OMB934 למערכות תת כיוריות- תוצרת Omnipure ארה"ב (מקביל לפנטק CBC10).
מסנן בעל תקן NSF.
פילטר בלוק פחם פעיל מיוחד, בעל דרגת סינון של חצי מיקרון בלבד (0.5) לספיחת כלור ותרכובות אורגניות.
מיועד לשימוש במערכות תת כיוריות מכל הסוגים (פרט לאוסמוזה הפוכה,אשר מבצעת טיהור ברמה מיקרונית גבוהה יותר ואשר אינה זקוקה לפילטר ייחודי זה).

מסנן בלוק פחם 10 מיקרון OMB934 למערכות תת כיוריות, תוצרת OMNIPURE ארה"ב ובעל תקן NSF. פילטר בלוק פחם פעיל במיוחד, בעל דרגת סינון של 10 מיקרון לספיחת כלור ותרכובות אורגניות.


 

 מסנן קו פחם OMNIPURE CL10 למערכת אוסמוזה [כלור ושיפור טעם], בעל תקן NSF- מסנן זה עשוי פחם פעיל המשפר את טעם המים במערכות אוסמוזה הפוכה באמצעות הפחתה משמעותית של הכלור והתרכובות האורגניות. סנן זה אינו משלב בתוכו גרגרי פוליפוספטים למניעת אבנית ולכן מתאים למערכות אוסמוזה הפוכה המטפלות ממילא באבנית ברמה הגבוהה ביותר. 

מסנן משקעים פוליפרופילן 5 מיקרון תת כיורי, משולב סיליפוס- HYDRO-CURE P5-10 תוצרת CLACK ארה"ב.
פילטר משקעים/ עומק(מיקרוני) העשוי סיבי פוליפרופילן צפופים ומכיל בנוסף כדוריות סיליפוס להפחתת האבנית. מיועד למערכות טיהור מי שדתייה סטנדרטיות תת כיוריות.
הסיליפוס הינו חומר המבוסס על תרכובות פוליפוספטים שבמגעו עם המים, קושר אליו את חלקיקי האבנית שבהן ומונע את הצטברותם על צינורות, גופי חימום וכדומה. רמת הפחתת האבנית של הסיליפוס תלויה באיכות ולחץ המים המקוריים אשר בדירה.


 

מסנן אומניפיור תוצרת ארה"ב תואם את אוורפיור בעל תקן NSF.

מסנן מיוחד משולב פחם גרגירי לסינון חול, חלודה, כלור ותרכובות אורגניות (ריחות וטעמי לוואי)מסנן זה משמש כתחליף למסנני אוורפיור מדגם H-4 / H-104 (למסנן זה הברגה הזהה גם למסנני אוורפיור H-104 ולכל המסננים מסדרת ה-E של אומניפיור). ניתן להרכבה עצמית ופשוטה ללא טכנאי. מסנן זה מתאים למערכות אוורפיור החדשות.

מידות המסנן: 25.5 על 6.5 ס"מ.